Date 24 czerwca 2024

Virtus Logistics łączy siły z Omida Logistics i Cargonite!

Mamy przyjemność ogłosić, że 13 czerwca 2024 roku Zarządy spółek OMIDA Group, Omida Logistics, Virtus Logistics oraz Cargonite podpisały list intencyjny, który jest początkiem drogi do połączenia spółek drogowych i stworzenia jednej, silniejszej marki.

Celem integracji trzech wyspecjalizowanych spółek portfelowych OMIDA Group jest zwiększenie efektywności operacyjnej, wprowadzenie spójnych i zautomatyzowanych procesów obsługi, a w efekcie podniesienie atrakcyjności nowego podmiotu dla klientów dzięki jeszcze większej wiarygodności i jakości świadczonych usług.

To połączenie otwiera nowe możliwości zarówno dla nas, jak i naszych klientów. Doceniamy i zachowujemy to, co najlepsze wewnątrz organizacji, łącząc to w jedną wspólną strukturę. Jesteśmy elastyczną organizacją, maksymalnie wykorzystującą nasz potencjał. Synergia wynikająca z tego połączenia zbliży nas do realizacji ambitnych celów.

Nowy branding marki Omida VLS łączy elementy historii trzech firm. Kolorystyka nawiązuje do barw, które znają klienci Virtus Logistics i Cargonite, natomiast styl nowego logotypu został dostosowany do estetyki znaków spółek parasolowych OMIDA Group. W ten sposób chcemy przekazać naszym interesariuszom jasny komunikat o naszych celach i intencjach związanych z integracją i rebrandingiem.

Chcemy, aby nasi pracownicy, klienci i partnerzy lepiej poznali nową markę, dlatego będziemy sukcesywnie dostarczać kolejne komunikaty zawierające kluczowe informacje dotyczące procesu integracji.

Decyzja o połączeniu spółek drogowych to kolejny krok w umacnianiu pozycji OMIDA Group i wyraz naszych ambitnych planów rozwojowych.

“Połączenie naszych spółek czyni nas wszechstronnym dostawcą usług, umożliwiając znaczące zwiększenie przepustowości oraz rozszerzenie możliwości transportowych. Nasi klienci zyskają dostęp do szerokiego wachlarza specjalizacji za pośrednictwem jednego opiekuna, co podniesie efektywność i jakość obsługi. Dla naszych pracowników połączenie to oznacza dostęp do rozległej wiedzy i doświadczenia, jakie wspólnie posiadamy jako organizacja. Tworzymy największą firmę spedycyjną na polskim rynku, gotową na przyszłe wyzwania i dynamiczny rozwój, zapewniając najwyższe standardy obsługi.” skomentował Szymon Rusztyn, Prezes Zarządu Virtus Logistics Sp. z o. o. .

Sprawdź również

Pozostałe aktualności

Date 22 lipca 2024

Cargonite dołącza do Virtus Logistics | Pierwszy etap połączenia | Witamy Team Go!

Z przyjemnością informujemy, że z dniem 01.08.2024 r. nastąpi przeniesienie działalności operacyjnej Cargonite Sp. z o.o. do Virtus Logistics Sp. z o.o. Dzięki tej integracji, o której informowaliśmy w artykule...

Czytaj dalej Czytaj dalej